22bet

1xbet iOS

Co potěší majitele mobilních zařízení Apple, kterým záleží na bezpečnosti svého telefonu/iPadu, je jistě skutečnost, že software 1xBet iOS byl důkladně zkontrolován, a byl doporučený a schválený přímo společností Apple. Takže si můžete určitě říct, že aplikace je naprosto bezpečná a lze ji s klidným svědomím stáhnout a instalovat na zařízeních se systémem iOS. A co je zajímavé – je k dispozici také přímo v obchodě iStore. To znamená, že není třeba iniciovat proces instalace mobilní aplikace jinými webovými stránkami a vypnout případné jiné zabezpečení – jak tomu bylo v případě instalace 1xbet aplikace pro systém Android.

Chcete-li úspěšně nainstalovat 1xbet na iOS bez obtíží, musíte nejprve najít program v obchodě iStore. Alternativní metodou je instalace prostřednictvím stránek sázkové kanceláře 1xbet. Pro využití druhé možnosti musíte nejprve spustit prohlížeč a přejít na https://1xbet.mobi/mobile/ následně stáhnout aplikaci pro iOS, zatrhnout souhlasy s instalací a přejít dál. Jakmile se zobrazí opce instalovat, klikněte na ni a počkejte na dokončení instalace.

Po nainstalování aplikace musíte přejít k opci Nastavení – Obecné – Správa nastavení. Dalším krokem je vybrat možnost 000 Kontrast – Ověřit. Hotovo. Nyní se můžete přihlásit a vychutnat si širokou škálu online her. Toto platí stejně pro uživatele účtů iOS. Aplikace 1xbet iOS poskytuje velký komfort používání, přehlédne rozhraní a intuitivní obsluhu aplikace. Celkem se také podoba pokud jde o funkčnost a pohodlí úplné počítačové verzi stránek sázkové kanceláře 1xbet. Pro úplnost je třeba ještě zmínit, že společnost Apple přestala podporovat starší zařízení, které nejsou kompatibilní se systémem iOS 9.0.