22bet

Aston Villa předvedla svou třídu vítězem Carabao Cupu 6-1 na Crewe Alexandra

Manažer byl hrdý na přístup svého týmu. “Chtěl jsem se ujistit, že postoj byl správný, a ukázat důležitost toho, co [soutěž] je.” Hrajeme o tři trofeje v sezóně – to je FA Cup a Premier League.

„Způsobili nám nějaké problémy, Dave [Artell] zde má mladý jasný tým. Šest jedna je opravdu dobrý výsledek. “

Toto bylo páté setkání stran, které se odehrálo ve vyřazovacích hrách, nejlepší výsledek Crewe v této soutěži remízou 2: 2 v lednu 1975.

Artell debutoval s 18letým Rioem Adebisi, který se postavil na levou zadní stranu jako jedna ze čtyř změn v týmu League Two. Smith si ponechal pouze Jotu ze strany, která v pátek porazila Everton, debutovali Marvelous Nakamba, Ezri Konsa a Matt Targett.Kortney Hause vypadal Bet365 bonus poprvé ve Villaských barvách od svého trvalého připojení, 24letý obránce dříve působil v klubu jako loanee z Wolves. Jack Wilshere nastartoval vítězství West Hamu v Carabao Cupu nad Newportem Přečtěte si více

Callum Ainley z Crewe brzy sestoupil zprava a umístil křížek na hlavu Charlieho Kirka, ale blonďák dopředu nedokázal udržet míč na zemi, což se brzy ukázalo jako nákladné.

Villa se posunula na druhý konec a následovala rvačka. Adebisi nedokázal vyčistit, když to měl udělat, a Konsa dokázal nasměrovat svou hlavičku kolem brankáře Crewe Davida Richardsa.

Crewe přispíval k rychlému vyrovnání. Owen Dale způsobil problémy po pravé straně Villa a Konsa zbytečně mířil na roh v reakci na tlak domácí strany.Když dorazila scéna, Chris Porter si vynutil ostrý zásah od Jed Steera a ústupek druhé zatáčky, tentokrát z opačné strany. Míč byl zahrán a nakonec se Dale dotkl domácího branky, ale byl vyloučen ofsajd, stávka mohla být legální i bez jeho zásahu. Pátý: zaregistrujte se a získejte náš každodenní fotbalový e-mail.

Krátce Kirk zahřál Steerovy prsty a chraptivý dav vycítil, že se blíží vyrovnání.Místo toho však Crewe zasáhla katastrofa: Lansburymu byl dán spící obranou a on našel Conora Hourihana, který zasunul míč do nestřežené brány a Richardsova pozice ho nechala opuštěného.

Villa nyní začala míček míjet a téměř na poloviční úvazek Anwar El Ghazi našel Hourihane, který se svou vteřinou opět chladně skončil. Marco Silva zahajuje misi k ukončení propastného rekordu Ligového poháru Evertonu Přečtěte si více

To znamenalo, že Crewe určitě chodil ven a Villa si mohla užít zbytek soutěže. Ainley byl první, kdo nabídl druhou polovinu hrozby, i když jeho střela byla mimo cíl, a když dal Dale jasně najevo, i on minul špatně, po strážcově pravici.

To byl rozdíl: Crewe byli rozmařilí, Villa mnohem bezohlednější.Když se Richards – který měl těžký večer – přiblížil ke své šestiměsíční lóži, Lansbury se přiblížil k tomu, aby vyndal z kapsy brankáře a ztrapnil ho. Vedoucí se přiblížil ke čtyřem, když El Ghazi vyrazil dovnitř, ale jeho opatrný pokus vyrazil z levé tyče.

Smysl byl takový, že Villa si pohrával se svými soupeři a pohyboval se na druhém rychlostním stupni. Když tedy použili plyn, konečným výsledkem byl gól zblízka Keinana Davise.

Náhradníci Frédéric Guilbert a Jack Grealish dokončili bodování pro pětinásobného vítěze, Ryana Wintleho zajištění útěchy.

Artell nabídl upřímné hodnocení. “Hráli jsme dobře v opravách, u ostatních měkkých jako kecy,” řekl. “Propast ve třídě tam občas byla, určitě ke konci.”