22bet

Pozornost Nového Zélandu se po „nepříjemném“ hodnocení porážky Anglie obrátila k Walesu

Nový Zéland nebude trávit týden trucováním poté, co jejich semifinálová porážka v Anglii ukončila pátrání po třetím světovém poháru v řadě.All Blacks jsou rozhodnuti ukončit turnaj na vysoké úrovni tím, že v pátečním play-off porazili Wales na Tokijském stadionu.

Po důkladné revizi reverzu 19: 7 do Anglie – první prohře All Blacks v turnaj od roku 2007 – pozornost se soustředila na Wales, jehož hlavní trenér Warren Gatland se vrací na Nový Zéland, aby trénoval Chiefs. Varovné cedule ignorovány, protože šablona výběru týmu All Blacks zaostává | Matt McIlraith Více trenér po turnaji. “Nehráli jsme tak dobře, jak jsme chtěli, při velké příležitosti.

” Máme odpovědnost za tým, který jde dopředu, abychom zajistili, že pochopíme, co se stalo a proč se to stalo. “Není to jen to, co vidíte, ale také to, co cítíte. Zápas s Walesem nám dává šanci se 22Bet app vykoupit a ukázat, že jsme lepší tým, než jsme vypadali minulý víkend.

„Je to pro nás jako skupinu opravdu důležitá hra. Není to snadné, když jste vyřazeni z turnaje a vracíte se rovnou domů, jako tomu bylo v roce 2007. Celé léto s sebou berete zklamání, takže jsme opravdu rádi, že máme tento zápas, který nám dává šanci vrátit se kůň. “

Bude to čtvrté playoff Nového Zélandu. Porazili Skotsko v roce 1991 a Francii v roce 2003, ale podlehli Jižní Africe v roce 1999.Budou se snažit rozšířit svůj vítězný běh proti Walesu, který sahá až do roku 1953, a dá to Fosterovi příležitost dohnat Gatlanda, Waikatova týmového kolegu v 80. a 90. letech.

„Bude to dobré vidět ho zpátky na Novém Zélandu, “řekl Foster. “Wales bude po těsné prohře v náročném semifinále ve stejném stavu jako my.” Poté, co uvidíme, jak se hráči cítí, si vybereme tým, který považujeme za nejlépe vybavený pro vítězství v zápase.Jediný, kdo bojuje se zraněním, je Ardie Savea. “Všichni černoši a Steve Hansen sdílejí své bolesti po odchodu z mistrovství světa v ragby Přečtěte si více

Foster uvedl, že jedním z důvodů, proč se Nový Zéland snažil najít odpověď na časný útok Anglie, byl že se oba týmy nestretávaly příliš často: byl to teprve druhý test mezi stranami od roku 2014 a druhý byl loni v listopadu ve Twickenhamu.

„Nenabízím to jako omluvu, protože Anglie byli přesně ve stejné pozici, “řekl Foster. “Zaměřili hru jako velkou pro ně a jsou týmem kvality.” Pokaždé, když se o nich dozvíte něco více a o věcech, které považují za důležité. Věděli jsme, že to bude mamutí hra a bude nám hrozit ztráta, pokud nebudeme hrát tak, jak jsme potřebovali.Rádi bychom je hráli více, protože je to velká rivalita. “